Free Time
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Free Time

Bun venit alaturi de noi!
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Recomandari

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Invader Lamu
infested
infested
Invader Lamu


Sex : Male
Mesaje : 27
Puncte : 43
Reputatie : 0
Varsta : 38
Localizare : Braila

Recomandari  Empty
PostSubject: Recomandari    Recomandari  I_icon_minitimeSat Mar 10, 2018 6:19 pm

O sa va recomand un serial turcesc care mie mi-a placut foarte mult. Desi l-am privit in turca ca e singura limba disponibila in care e cum nu stiu limba am inteles doar din imagini serialul. Poate cineva pe viitor va sti sa traduca serialul daca v-a aparea un fan suber cu experienta in limba turca caci de la televiziuni m-am rugat de toate care transmit seriale turcesti si nici o sansa.

Serialul se numeste Selena. Din ce am inteles eu nu stiu cat de bine am inteles ar fi vorba despre faptul ca Selena zeita lunii a fost pedpsita de Zeus din cauza unei inscenari a lui Hades. Astfel a fost trimisa pe Pamant ca pedepasa. Si Selena a trebuit sa isi gaseasca o slujba. Si-a gasit slijba sa aiba grija de 3 fete orfane care au fost lasate orfane in urma unui accident de masina provocatde Hades. Selena nu numai ca trebuia sa fie bona celor 3 fete dar trebuia sa le apere de unchii lor malefici care vroiau sa puna stapanire pe averea uriasa lasata mostenire de parintii fetelor. Selena treuia sa aiba grija sa apere averea fetelor pana ce acestea implineau 18 ani si puteau sa beneficieze de mostenire.
Back to top Go down
Fleur Delacroix
Moderator
Moderator
Fleur Delacroix


Sex : Female
Mesaje : 71
Puncte : 110
Reputatie : 1
Varsta : 28
Localizare : Baia Mare

Recomandari  Empty
PostSubject: Re: Recomandari    Recomandari  I_icon_minitimeMon Mar 12, 2018 12:01 am

te rog sa postezi toate episoadele la: Selena-serial integral
Back to top Go down
 
Recomandari
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Free Time :: Fun :: Filme/Seriale :: Seriale-
Jump to: