Free Time
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Free Time

Bun venit alaturi de noi!
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 In cartierul vampiirilor

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Sharma Sanara
zana
zana
Sharma Sanara


Sex : Female
Mesaje : 25
Puncte : 35
Reputatie : 0
Varsta : 38
Localizare : Fairytopia

In cartierul vampiirilor  Empty
PostSubject: In cartierul vampiirilor    In cartierul vampiirilor  I_icon_minitimeFri Mar 16, 2018 6:18 pm

Era o zi frumoasa de primavara ma racoroasa. De data asta ma intelesesem cu Izzy ca ea sa ma ascunda pe mine.
-Izzy as vrea sa merg in cartierul acela rau famat al vampirilor. Ai putea sa porti o geaca de primavara cu buzunar interior si eu sa stau ascunsa acolo. Sau m-ai putea purta ca o agrafa de par. De exemplu ai putea sa iti impltesti parul in coada sau coc si in loc de clema de par care iti tine parul strans as putea fi eu aceea. Ceilalti vor vedea doar o clema de par in forma de fluture. Nu vor sti ca sunt zana.
Back to top Go down
forum bot
zombie
zombie
forum bot


Sex : Male
Mesaje : 57
Puncte : 60
Reputatie : 1
Varsta : 29
Localizare : Free Time Forum

In cartierul vampiirilor  Empty
PostSubject: Re: In cartierul vampiirilor    In cartierul vampiirilor  I_icon_minitimeSat Mar 17, 2018 4:04 pm

mesaj Izzy
-Poti sa stai in parul meu daca doresti, eu am sa te duc cu mine in acel cartier raufamat.


Ne cerem scuze, inactivitatea userului va fi preluata de mesaj BOT.
Back to top Go down
Sharma Sanara
zana
zana
Sharma Sanara


Sex : Female
Mesaje : 25
Puncte : 35
Reputatie : 0
Varsta : 38
Localizare : Fairytopia

In cartierul vampiirilor  Empty
PostSubject: Re: In cartierul vampiirilor    In cartierul vampiirilor  I_icon_minitimeSat Mar 17, 2018 5:38 pm

Ok. Spun eu. Zbor apoi in parul ei si ma așez încât sa par o clema de par in forma de fluture.
Back to top Go down
Izzy Thomson
vampire
vampire
Izzy Thomson


Sex : Female
Mesaje : 66
Puncte : 70
Reputatie : 0
Varsta : 33
Localizare : London

In cartierul vampiirilor  Empty
PostSubject: Re: In cartierul vampiirilor    In cartierul vampiirilor  I_icon_minitimeSun Mar 18, 2018 1:08 am

Intre timp zana se aseza in parul ei, facandu-si un coc in stil japonez, iar pe ea o puse de decor.
-astai bine acolo?...o intreba tanara
Back to top Go down
Sharma Sanara
zana
zana
Sharma Sanara


Sex : Female
Mesaje : 25
Puncte : 35
Reputatie : 0
Varsta : 38
Localizare : Fairytopia

In cartierul vampiirilor  Empty
PostSubject: Re: In cartierul vampiirilor    In cartierul vampiirilor  I_icon_minitimeSun Mar 18, 2018 1:53 am

-Perfect. Multumesc. Spun eu. Eu eram astfel clema care ii tinea laolalta parul in forma de coc japonez. Nu parea deloc obositor. Mai ales ca ma si asigurase cumva in parul ei legandu-ma cu cateva suvite de par. Si puteam privi foarte bine lumea de unde eram fara ca nimeni sa isi dea seama ce sunt cu adevarat.
Back to top Go down
Izzy Thomson
vampire
vampire
Izzy Thomson


Sex : Female
Mesaje : 66
Puncte : 70
Reputatie : 0
Varsta : 33
Localizare : London

In cartierul vampiirilor  Empty
PostSubject: Re: In cartierul vampiirilor    In cartierul vampiirilor  I_icon_minitimeMon Mar 19, 2018 12:49 pm

Eu am inceput sa ma pregatesc pentru plecare, urma sa fie o aventura destul de grea si dificila. Cartieru vampirilor nu era o joaca pentru nimeni.
Back to top Go down
Sharma Sanara
zana
zana
Sharma Sanara


Sex : Female
Mesaje : 25
Puncte : 35
Reputatie : 0
Varsta : 38
Localizare : Fairytopia

In cartierul vampiirilor  Empty
PostSubject: Re: In cartierul vampiirilor    In cartierul vampiirilor  I_icon_minitimeMon Mar 19, 2018 1:18 pm

Sa o admir cum se pregătea de plecare in timp ce eram deja in parul ei pe post de clema de par mi se părea fascinant. Si știam ca cartierul vampirilor era periculos. Speram doar sa nu își dea nimeni dintre vampiri seama. Ma gândeam ca era amuzant sa simtă miros de sânge si sa nu își dea seama de unde vine.
Back to top Go down
Izzy Thomson
vampire
vampire
Izzy Thomson


Sex : Female
Mesaje : 66
Puncte : 70
Reputatie : 0
Varsta : 33
Localizare : London

In cartierul vampiirilor  Empty
PostSubject: Re: In cartierul vampiirilor    In cartierul vampiirilor  I_icon_minitimeMon Mar 19, 2018 1:29 pm

M-am imbracat in haine negre, o masca in caz de ceva si armele, nelipsite din rucsacul meu. Trebuia sa am grija si de o zana care statea in parul meu.
Back to top Go down
Sharma Sanara
zana
zana
Sharma Sanara


Sex : Female
Mesaje : 25
Puncte : 35
Reputatie : 0
Varsta : 38
Localizare : Fairytopia

In cartierul vampiirilor  Empty
PostSubject: Re: In cartierul vampiirilor    In cartierul vampiirilor  I_icon_minitimeMon Mar 19, 2018 6:55 pm

Ii tineam parul strans in mainille mele insa pentru a imi usura munca aveam si mainile legate strans cu o suvita de par la incheieturi si pentru mai multa asigurare si picioarele imi erau legate la glezne cu o alta suvita de par si eram legata si la mijloc cu o a 3-a suvita de par. Si eram ascunsa de par. Aripile mi le tineam intinse incat sa creez impresia unei clame de par.
Lumea se vedea minunat dintr-o astfel de perspectiva a unei cleme de par.
Cand se uita in oglinda ma uitasem si eu in oglinda. Imi vedeam doar aripile. Capul si corpul imi erau ascunse de parul ei. Aveam doar putin spatiu liber cat sa vad in jur.
-Arati foarte bine si eu la fel. Nici nu se observa ca sunt zana. Se pare ca sunt perfect integrata in coafura ta. Iti multumesc frumos ca ai fost de acord cu asta. Se simte minunat sa fiu clema ta de par. Acum sa mergem.
Back to top Go down
Sponsored content





In cartierul vampiirilor  Empty
PostSubject: Re: In cartierul vampiirilor    In cartierul vampiirilor  I_icon_minitime

Back to top Go down
 
In cartierul vampiirilor
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Free Time :: RPG :: Type of rpg :: fantasy-
Jump to: